Kariera

BESKIDZKI BANK SPÓŁDZIELCZY PROWADZI NABÓR NA STANOWISKO:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Podstawowy zakres obowiązków:

  1. Realizacja bieżącej gospodarki transportowej,
  2. Nadzór nad utrzymaniem sprawności techniczno-eksploatacyjnej zasobów lokalowych,
  3. Prowadzenie gospodarki środkami rzeczowymi,
  4. Prowadzenie podstawowych działań w zakresie marketingu.

Wymagania:

  1. Wykształcenie min. średnie,
  2. Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
  3. Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  4. Doświadczenie we współpracy z dostawcami (agencje reklamowe),
  5. Mile widziana praktyczna znajomość oprogramowania graficznego.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  2. Wynagrodzenie płatne terminowo,
  3. Praca od poniedziałku do piątku,
  4. Fundusz socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@bankbbs.pl

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016r. poz. 922)”

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Opis stanowiska:

  1. Obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych Banku
  2. Praca z gotówką
  3. Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

  1. Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  2. Umiejętności pracy w zespole
  3. Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w placówkach Banku zlokalizowanych
    w Bielsku-Białej, Kozach, Wilamowicach i Skoczowie
  2. Wynagrodzenie płatne terminowo
  3. Praca od poniedziałku do piątku w systemie równoważnym
  4. Pakiet szkoleń branżowych
  5. Fundusz socjalny

Przejdź do strefy klienta biznesowego »