Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje, że od 14 września 2019 r. w bankowości elektronicznej wprowadzone zostają zmiany wynikające z tzw.: dyrektywy PSD2 obowiązującej cały sektor bankowy.


Z dniem 13 września 2019r. wycofujemy "starą wersję" bankowości elektronicznej EBO i od 14 września 2019 r. dostęp do systemu bankowości elektronicznej będzie możliwy wyłącznie dla nowej wersji eBO RWD, poprzez stronę logowania ebo.bankbbs.pl. Logowanie do EBO RWD odbywa się przy pomocy dotychczasowych danych dostępowych, tj. dotychczasowego LOGINU i HASŁA. Nowość to konieczność potwierdzenia logowania otrzymanym w momencie logowania kodem SMS.

 

Jeśli nie chcesz za każdym razem potwierdzać logowania do EBO masz możliwość dodania swojego komputera, telefonu, tabletu jako urządzenia zaufanego. Do urządzeń zaufanych możesz dodać więcej niż jedno urządzenie.


Wprowadzamy także nową mobilną autoryzację EBO Token Pro. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. EBO Token Pro dostępny jest wyłącznie na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) z dostępem do sieci Internetowej, zapewniając wymagane bezpieczeństwo zgodne z dyrektywą PSD2.