Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Wielu z nas co roku wspiera inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obecnie ze względu na wyjątkowe okoliczności oraz potrzebę zachowywania dystansu społecznego, większość miejsc spotkań publicznych jest zamknięta – a to właśnie tam zawsze można było spotkać kwestujących wolontariuszy z puszkami. To utrudnia finansowe wsparcie inicjatywy.

 

Beskidzki Bank Spółdzielczy już gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia tegorocznego finału. 

 

Działanie razem ma znacznie większą moc niż w pojedynkę, dlatego zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki na ten szczytny cel! Dzielmy się linkiem do puszki z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Pamiętajmy, że jeden dobry czyn może spowodować wiele kolejnych.

 

Grupa BPS stworzyła eSkarbonkę Grupa BPS dla WOŚP, aby ułatwić wsparcie tegorocznego Finału. 

 

Jak dorzucić się do eSkarbonki?

 

To bardzo proste! Wystarczy kliknąć w link do eSkarbonki Grupy BPS https://eskarbonka.wosp.org.pl/d7ffxg, a następnie wskazać kwotę, jaką chcemy wesprzeć WOŚP. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem systemu szybkich płatności PayU (przelew bankowy/BLIK, karta).


Wszystkie wpłacone datki trafią bezpośrednio na ogólny rachunek eSkarbonki WOŚP, ale na https://eskarbonka.wosp.org.pl/d7ffxg widać jaka kwota znajduje się w naszej wirtualnej puszce.


Wpłat można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy!

 

Ideą 29. Finału WOŚP odbywającego się pod hasłem „Finał z Głową” jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zapraszamy. Pomaganie jest dziecinnie proste!

 

news www 1