Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Rebranding Beskidzkiego Banku Spółdzielczego

 

Identyfikacja Beskidzkiego Banku Spółdzielczego ulega rewolucyjnym zmianom, które obejmą nie tylko logo, ale również stronę internetową Banku i ogólną estetykę materiałów graficznych. Kierowała nami nie tylko chęć wizualnej zmiany, ale również podniesienia funkcjonalności wszystkich sektorów naszej działalności.

Zależało nam, by nowe logo było bliskie lokalnej społeczności, która jest filarem działalności naszego Banku. Kolor błękitu nawiązującego do beskidzkich jezior ma symbolizować trwałość, niezmienność i brak ograniczeń. Zieleń natomiast jest nawiązaniem do lasów i przyrody, ale to także symbol nieprzemijających dóbr. To tymi cechami powinien odznaczać się bliski ludziom, lokalny Bank.

Pragniemy w dalszym ciągu kontynuować strategię, która jest dziełem wielu lat naszej pracy. Zależy nam na zaufaniu, lojalności i bliskości naszych Klientów, którzy podobnie jak my — są członkami beskidzkiej społeczności.

Wprowadziliśmy istotną zmianę, która dla nas jest kolejnym krokiem w rozwoju. Poniżej prezentujemy nowe logo Banku oraz projekt grafiki nowej strony internetowej.

 

logo

 

strona