Terminale Płatnicze

e-pakiet

Rachunek wygodny

wygodne korzystanie

niskie koszty

powiadomienia o transakcji przez SMS

Już dziś zamów w Banku terminal płatniczy akceptujący wszystkie rodzaje kart płatniczych, w tym karty zbliżeniowe.

 

Terminal płatniczy to same korzyści dla Twojej firmy:

  • więcej zadowolonych klientów
  • wzrost sprzedaży
  • zwiększenie konkurencyjności
  • bezpieczeństwo i niższe koszty dzięki transakcjom bezgotówkowym
  • przyspieszenie obsługi klientów związane z płatnościami zbliżeniowymi

Planet Pay to nowoczesna sieć terminali płatniczych wprowadzona na rynek przez spółkę IT CARD S.A., oferująca kompleksowe rozwiązania dla szybkiej, bezpiecznej i ekonomicznej akceptacji kart płatniczych Visa i MasterCard w terminalach POS. Nasze terminale posiadają wszystkie wymagane przez organizacje płatnicze certyfikaty bezpieczeństwa.

W ofercie pełen wachlarz usług dodatkowych, takich jak:

CASH BACK - usługa, dzięki której posiadacz karty może przy okazji dokonania transakcji swobodnie wypłacać do 300zł. Od każdej takiej transakcji Akceptant otrzymuje ustaloną prowizję.

LOGO na terminalu i wydruku - usługa pozwala na umieszczenie logo firmy Akceptanta na każdym wydruku z terminala POS. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia logo na wyświetlaczu terminala.

DOŁADOWANIA GSM - prepaid GSM - doładowania telefoniczne są udostępniane do sprzedaży w terminalu płatniczym. Oferujemy sprzedaż kodów prepaid wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku takich jak Plus, Orange,T-mobile, Virgin Mobile, Heyah czy Lyca Mobile.

DCC - Dynamic Currency Conversion to nowoczesna usługa pozwalająca obcokrajowcom na dokonywanie płatności w walucie rachunku. Podczas realizacji transakcji w punkcie handlowo-usługowym, Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w swojej walucie.

PREAUTORYZACJA  - usługa dedykowana dla branż takich jak hotele i wypożyczalnie polegająca na rezerwacji środków na rachunku klienta na poczet ich późniejszej płatności.

Przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystał z terminala płatniczego może otrzymać bezpłatny terminal płatniczy w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego!

Uczestnictwo w Programie pozwala na otrzymanie dofinansowania gwarantującego nieodpłatne korzystanie z:

1/ instalacji i użytkowania do trzech terminali POS,

2/ procesowania transakcji zrealizowanych na tych terminalach do wolumenu obrotu 100.000 zł.

Do Programu może przystąpić Przedsiębiorca, który:

1/ przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę,

2/ nie prowadzi działalności w ramach franczyzy, sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek pod tym samym znakiem towarowym,

3/ przystąpił do Programu po raz pierwszy.

terminal 1