Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 02.06.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6157002.770400
Korona duńskaKorona duńska0.5741000.608000
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8397003.007700
Korona norweskaKorona norweska0.4008000.424500
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.8702004.0535003.8427004.081400
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.0043004.240700
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4101000.434300
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8135005.0982004.7890005.123300
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2361001.309100
Korona czeskaKorona czeska0.1601000.169500
EuroEuro4.3039004.5072004.2733004.538300