Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 15.11.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5562002.709000
Korona duńskaKorona duńska0.5552000.588300
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8399003.009600
Korona norweskaKorona norweska0.4133000.437900
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7780003.9591003.7512003.986500
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7962004.022600
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3896000.412900
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8506005.1404004.8259005.165700
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2392001.313100
Korona czeskaKorona czeska0.1621000.171800
EuroEuro4.1723004.3719004.1426004.402000