Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 27.09.2022

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski3.1098003.289400
Korona duńskaKorona duńska0.6214000.657200
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.4996003.701600
Korona norweskaKorona norweska0.4457000.471400
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.8141005.0353004.7799005.070100
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.8352005.113900
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4243000.448800
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.1772005.4762005.1509005.503100
Forint WęgierskiForint Węgierski1.1337001.199000
Korona czeskaKorona czeska0.1876000.198400
EuroEuro4.6470004.8601004.6140004.893700