Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 11.08.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6047002.758800
Korona duńskaKorona duńska0.5746000.608500
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7310002.892600
Korona norweskaKorona norweska0.4051000.429000
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6469003.8196003.6210003.845900
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.9779004.212800
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4163000.440900
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.7586005.0400004.7343005.064800
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2403001.313500
Korona czeskaKorona czeska0.1635000.173200
EuroEuro4.3032004.5065004.2726004.537600