Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 15.07.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5803002.734700
Korona duńskaKorona duńska0.5537000.586700
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8185002.987100
Korona norweskaKorona norweska0.4296000.455300
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6905003.8677003.6643003.894400
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7306003.953400
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3918000.415200
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.5988004.8739004.5754004.897900
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2698001.345700
Korona czeskaKorona czeska0.1616000.171200
EuroEuro4.1580004.3572004.1284004.387200