Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 24.06.2022

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski3.0012003.175000
Korona duńskaKorona duńska0.6149000.650500
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.3496003.543600
Korona norweskaKorona norweska0.4387000.464100
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.3701004.5718004.3391004.603300
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.5395004.802000
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4277000.452400
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.3334005.6423005.3062005.670000
Forint WęgierskiForint Węgierski1.1403001.206300
Korona czeskaKorona czeska0.1849000.195600
EuroEuro4.6007004.8124004.5680004.845700