Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 30.11.2021

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.8525003.018200
Korona duńskaKorona duńska0.6101000.645500
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.1286003.310300
Korona norweskaKorona norweska0.4415000.467100
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.0195004.2056003.9910004.234600
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.3514004.603600
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4413000.466900
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.3292005.6386005.3020005.666300
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2360001.307600
Korona czeskaKorona czeska0.1777000.188000
EuroEuro4.5632004.7739004.5308004.806900