Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 22.03.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6230002.779500
Korona duńskaKorona duńska0.5587000.592000
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7570002.921400
Korona norweskaKorona norweska0.4316000.457200
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7170003.8948003.6906003.921700
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7144003.935600
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3977000.421300
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.8713005.1619004.8465005.187200
Forint WęgierskiForint Węgierski1.3172001.395600
Korona czeskaKorona czeska0.1619000.171500
EuroEuro4.1930004.3932004.1632004.423500