Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 03.02.2023

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.9437003.114300
Korona duńskaKorona duńska0.6126000.648000
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski3.1216003.302500
Korona norweskaKorona norweska0.4151000.439100
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.1938004.3875004.1640004.417800
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.5673004.831600
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4026000.425900
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.1079005.4041005.0819005.430600
Forint WęgierskiForint Węgierski1.1798001.248100
Korona czeskaKorona czeska0.1921000.203200
EuroEuro4.5861004.7975004.5536004.830600