Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 17.09.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6179002.773400
Korona duńskaKorona duńska0.5652000.598700
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8898003.061500
Korona norweskaKorona norweska0.4266000.451900
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.8519004.0353003.8246004.063200
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.8529004.081400
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3941000.417500
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.7488005.0310004.7246005.055700
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2647001.339700
Korona czeskaKorona czeska0.1629000.172500
EuroEuro4.2442004.4459004.2141004.476600