Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 23.04.2021

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.8476003.014200
Korona duńskaKorona duńska0.5963000.631100
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.9490003.121400
Korona norweskaKorona norweska0.4421000.467900
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7000003.8728003.6738003.899500
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.0147004.249100
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4379000.463400
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.1090005.4078005.0830005.434400
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2203001.291500
Korona czeskaKorona czeska0.1715000.181500
EuroEuro4.4597004.6674004.4280004.699700