Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 22.05.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5753002.728800
Korona duńskaKorona duńska0.5594000.592600
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7970002.963700
Korona norweskaKorona norweska0.4281000.453500
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7633003.9433003.7366003.970500
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.7118003.932700
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3883000.411400
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.7317005.0138004.7076005.038400
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2798001.355900
Korona czeskaKorona czeska0.1619000.171500
EuroEuro4.2009004.4013004.1710004.431700