Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 05.08.2021

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.7646002.926500
Korona duńskaKorona duńska0.5945000.629200
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.9828003.157400
Korona norweskaKorona norweska0.4234000.448100
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7511003.9265003.7245003.953600
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.1187004.359300
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4334000.458800
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.1943005.4984005.1679005.525400
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2484001.321300
Korona czeskaKorona czeska0.1739000.184100
EuroEuro4.4459004.6532004.4143004.685400