Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 18.01.2021

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.8093002.973700
Korona duńskaKorona duńska0.5940000.628700
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.8668003.034700
Korona norweskaKorona norweska0.4242000.449000
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6837003.8560003.6576003.882600
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.1096004.349700
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4350000.460500
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.9605005.2509004.9352005.276700
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2251001.296700
Korona czeskaKorona czeska0.1687000.178600
EuroEuro4.4439004.6512004.4124004.683300