Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

drukujKursy walut z dnia 03.04.2020

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.4751002.619600
Korona duńskaKorona duńska0.5962000.631000
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.9080003.077800
Korona norweskaKorona norweska0.3956000.418700
Dolar amerykańskiDolar amerykański4.1500004.3434004.1205004.373400
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski4.2230004.469200
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4061000.429800
Funt brytyjskiFunt brytyjski5.0719005.3681005.0461005.394500
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2172001.288100
Korona czeskaKorona czeska0.1617000.171100
EuroEuro4.4787004.6870004.4469004.719300