Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

PlacówkiBankomatyKarieraDo pobraniaNota prawna

drukujKursy walut z dnia 18.06.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.5263002.677500
Korona duńskaKorona duńska0.5527000.585700
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7496002.914200
Korona norweskaKorona norweska0.4217000.446900
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.7052003.8832003.6789003.910000
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.6828003.902800
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.3877000.410900
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.6138004.8899004.5903004.913900
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2788001.355200
Korona czeskaKorona czeska0.1611000.170700
EuroEuro4.1506004.3496004.1211004.379600