Kursy walut

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

 

PlacówkiBankomatyKarieraDo pobraniaNota prawna

drukujKursy walut z dnia 16.01.2019

Waluta Kupno dewiz Sprzedaż dewiz Kupno pieniądza Sprzedaż pieniądza
Dolar AustralijskiDolar Australijski2.6206002.777000
Korona duńskaKorona duńska0.5578000.591000
Dolar KanadyjskiDolar Kanadyjski2.7509002.915100
Korona norweskaKorona norweska0.4279000.453400
Dolar amerykańskiDolar amerykański3.6709003.8466003.6448003.873200
Frank szwajcarskiFrank szwajcarski3.6934003.913400
Korona szwedzkaKorona szwedzka0.4074000.431700
Funt brytyjskiFunt brytyjski4.6948004.9750004.6709004.999500
Forint WęgierskiForint Węgierski1.2912001.368100
Korona czeskaKorona czeska0.1628000.172600
EuroEuro4.1870004.3871004.1573004.417400