Aktualności

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje, że od 14 września 2019 r. w bankowości elektronicznej wprowadzone zostają zmiany wynikające z tzw.: dyrektywy PSD2 obowiązującej cały sektor bankowy.


Z dniem 13 września 2019r. wycofujemy "starą wersję" bankowości elektronicznej EBO i od 14 września 2019 r. dostęp do systemu bankowości elektronicznej będzie możliwy wyłącznie dla nowej wersji eBO RWD, poprzez stronę logowania ebo.bankbbs.pl. Logowanie do EBO RWD odbywa się przy pomocy dotychczasowych danych dostępowych, tj. dotychczasowego LOGINU i HASŁA. Nowość to konieczność potwierdzenia logowania otrzymanym w momencie logowania kodem SMS.

 

Jeśli nie chcesz za każdym razem potwierdzać logowania do EBO masz możliwość dodania swojego komputera, telefonu, tabletu jako urządzenia zaufanego. Do urządzeń zaufanych możesz dodać więcej niż jedno urządzenie.


Wprowadzamy także nową mobilną autoryzację EBO Token Pro. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. EBO Token Pro dostępny jest wyłącznie na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) z dostępem do sieci Internetowej, zapewniając wymagane bezpieczeństwo zgodne z dyrektywą PSD2.

Od sierpnia 2019 r. Beskidzki Bank Spółdzielczy w ramach umowy o współpracy z BPS Leasing S.A. oferuje swoim klientom możliwość finansowania inwestycji poprzez leasing.  

 

Oferta obejmuje finansowanie różnych rodzajów ruchomości – między innymi samochodów osobowych, samochodów ciężarowych i dostawczych, maszyn, urządzeń i linii technologicznych oraz nieruchomości komercyjnych.

 

Zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców do skorzystania z oferty leasingu - sprawdź szczegóły.

 

20190416 bps leasing 765x148 3

Płać Visa w telefonie, zegarku lub w innym urządzeniu mobilnym i wygrywaj. Tysiące nagród do zgarnięcia.

 

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie loteryjnej przy użyciu swojej karty Visa.

 

loteria obraz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loteria trwa od 9 lipca do 9 września 2019 r.

 

Regulamin promocji i szczegóły na stronie VISA - sprawdź!

Zaskoczyły Cię wydatki związane z remontem mieszkania? Marzysz o nowej kuchni? Chcesz wymienić płytki w łazience albo zagospodarować teren wokół domu?

 

Beskidzki Bank Spółdzielczy sfinansuje Twoje przedsięwzięcie kwotą do 80.000 zł - bez zabezpieczenia hipotecznego. Wniosek o udzielenie Kredytu na Remont rozpatrujemy bezpłatnie, a ofertę kierujemy również do osób niebędących właścicielami nieruchomości.

 

Więcej informacji TUTAJ
Zapytaj w placówkach Banku o Kredyt na Remont .

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz finansowania ? Beskidzki Bank Spółdzielczy poszerzył ofertę handlową o kolejny produkt dla Przedsiębiorców – o Biznes-Pożyczkę.


Dowolne przedsięwzięcie sfinansujemy kwotą do 150.000 zł - bez zabezpieczenia hipotecznego.

 

Więcej informacji TUTAJ
Zapytaj w Oddziale Banku o Biznes-Pożyczkę.

Beskidzki Bank Spółdzielczy umożliwia złożenie wniosku o świadczenie Rodzina 500+ online w systemie bankowości elektronicznej eBO, w odpowiedniej zakładce Usługi / Wnioski.

Od 1 lipca 2019 roku świadczenie wychowawcze przysługuje na wszystkie dzieci do 18. roku życia, bez względu na dochody uzyskiwane przez rodzinę.

Więcej o programie na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Ponadto przypominamy, że od 01 lipca można również składać wnioski o świadczenie w ramach programu Dobry Start 300+.

Więcej informacji o programie TUTAJ.

 

Zaloguj się do eBO i złóż wnioski. Złożenie wniosków online w Banku przyspieszy wypłatę świadczenia!

Każdy Klient Beskidzkiego Banku Spółdzielczego posiadający aktywną kartę VISA może skorzystać z promocji "Podróżuj z VISA i płać do 25% taniej na lotniskach".

Regulamin promocji i szczegóły na stronie VISA - sprawdź!

 

Przypominamy ponadto, że Klienci - posiadacze kart debetowych i kredytowych VISA mogą płacić telefonem jak kartą za pomocą aplikacji Google Pay - więcej informacji …

Informujemy o wprowadzeniu do oferty Banku kart wydawanych z logo Diners Club. Wydawcą kart i instytucją odpowiedzialną za obsługę kart jest Diners Club Polska. W ofercie znajdują się karty firmowe i prywatne, m.in. Diners Club LOT i prestiżowa karta Premium Vintage.

 

Karty Diners Club stanowią uzupełnienie oferty Banku o karty płatnicze, dedykowane klientom często podróżującym i oczekującym specjalnych warunków ubezpieczenia podróży oraz wstępu do saloników na lotniskach. To oferta dla Klientów ceniących wygodę i bezpieczeństwo.

 

Kartami Diners Club można płacić w blisko 80 procent terminali płatniczych w Polsce. Ponadto wydawca kart rozszerzył sieć akceptacji o 5,5 tys. sklepów Żabka. Jest to kolejna sieć handlowa, która akceptuje plastiki DC. W gronie akceptantów znalazły się już Lidl, Carrefour, Auchan. Wcześniej do tego grona dołączył również szwedzki koncern meblowo-dekoracyjny IKEA oraz sklep internetowy AliExpress.

 

Zapoznaj się z ofertą kart Diners Club dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

 

Informacja o Diners Club Polska
Diners Club Polska jest jedynym niebankowym wydawcą na terenie Polski, który wydaje karty obciążeniowe i kredytowe, z okresem bezodsetkowym do 59 dni i atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu karty w wysokości od 6 proc. Jest częścią Diners Club International, najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie. Karty Diners Club są akceptowane w ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i bankomatach w 190 państwach.

 

Beskidzki Bank Spółdzielczy informuje, że począwszy od dnia 06.05.2019 r. uruchamia bankowość elektroniczną eBO w nowej odsłonie, w wersji responsywnej, tzw. eBO RWD, która będzie dostępna równolegle z obecną wersję bankowości elektronicznej. Logowanie do eBO RWD odbywać się będzie przy wykorzystaniu dotychczasowych danych dostępowych z adresu internetowego: ebo.bankbbs.pl

 

Oznacza to, że dostęp do bankowości elektronicznej od dnia 06.05.2019 r. będzie możliwy na dwa sposoby:

1) z nowej strony logowania, tj. ebo.bankbbs.pl (wersja responsywna, eBO RWD),

2) z dotychczasowej  strony logowania, tj. online.bankbbs.pl (obecna wersja systemu eBO).

 

Począwszy od dnia 14.09.2019 r. dostęp do systemu bankowości elektronicznej będzie możliwy wyłącznie dla nowej wersji eBO RWD. Dotychczasowa wersja zostanie całkowicie odłączona.

 

Bankowość w wersji RWD ułatwia korzystanie z tej formy dostępu do rachunku – dopasowując się do wielkości/rozmiaru urządzenia, co znacznie poprawia komfort korzystania z niej, w szczególności na urządzeniach mobilnych.

 

W/w zmiany wynikają z konieczności dostosowania rozwiązań teleinformatycznych do wymogów prawnych, wynikających z unijnej Dyrektywy PSD2, której zapisy do polskiego porządku prawnego wprowadzono ustawą o usługach płatniczych. Nowa wersja systemu bankowości elektronicznej eBO RWD wprowadza te rozwiązania, czyniąc bankowość elektroniczną jeszcze bardziej bezpieczną i jednocześnie umożliwiającą dostęp do rozwiązań określonych ustawą o usługach płatniczych.

Informujemy o wprowadzeniu do oferty Banku usługi przelewów natychmiastowych (ekspresowych) realizowanych za pomocą Systemu Płatności BlueCash.

 

System płatności BlueCash uzyskał zgodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego, natomiast funkcję podmiotu prowadzącego, a także izby rozliczeniowej i agenta rozrachunkowego pełni firma Blue Media S.A.  – uznany na rynku dostawca rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych.

 

Przelewy natychmiastowe uzupełniają ofertę przelewów standardowych i doskonale sprawdzają się w określonych sytuacjach, na przykład:

  • błyskawiczne zasilenie konta bankowego prowadzonego w innym banku osoby bliskiej czy znajomej
  • zakupy w Internecie
  • płatność w „ostatniej chwili” za fakturę, np. za prąd lub telefon komórkowy
  • płatność zaliczki - w miejsce tradycyjnej płatnej gotówką, np. na zakup auta czy wynajem mieszkania, na rezerwację wycieczki „last minute”, wyjazdu na wakacje lub ferie  
  • spłata raty kredytowej czy spłata karty kredytowej w innym banku

 

Funkcjonalność jest dostępna przez 24 godziny na dobę,  przez 7 dni w tygodniu, w systemie bankowości elektronicznej eBO dla wszystkich klientów - zarówno dla klientów indywidualnych jak też firm i przedsiębiorstw.

 

Jednorazowy limit dla przelewów natychmiastowych wynosi 5.000 zł.

 

Lista banków, do których można wykonać przelew natychmiastowy - sprawdź TUTAJ

Znalezione obrazy dla zapytania blue media