BESKIDZKI BANK SPÓŁDZIELCZY

MYŚLIMY GLOBALNIE, DZIAŁAMY lokalnie

Oferta pracy

W Beskidzkim Banku Spółdzielczym kierujemy się wartościami, które wyznaczają standardy naszej działalności.

Pracują tu profesjonalni pracownicy dzięki, którym zapewniamy klientom wysoką jakość świadczonych usług. Chcesz pracować w banku? Może to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK WYDZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków

·       Obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych Banku

·       Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i transakcji

·       Utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami

·       Praca z gotówką

Wymagania

·       Komunikatywność i wysoka kultura osobista

·       Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta

·       Posiadanie umiejętności szybkiego uczenia się i systematyczności w działaniu

·       Wykształcenie minimum średnie

·       Mile widziane: znajomość produktów bankowych i technik sprzedaży

Oferujemy

·       Umowę o pracę

·       Pracę od poniedziałku do piątku w placówce Banku zlokalizowanej w Wilamowicach

·       Elastyczny system adaptacyjny i szkolenia branżowe

·       Wynagrodzenie płatne terminowo

·       Dofinansowanie do świąt i wypoczynku

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Beskidzkim Banku Spółdzielczym prześlij swój list motywacyjny i CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: sekretariat@bankbbs.pl

Zgoda na przetwarzanie danych:
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu oferty pracy (CV) w celu/celach udziału w procesie rekrutacji, przez Beskidzki Bank Spółdzielczy, ul. Komorowicka 272, Bielsko-Biała.

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r. zwane dalej RODO)) informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beskidzki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 272, 43-346 Bielsko-Biała;
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod adresem e -mail: iod@bankbbs.pl lub pisemnie na adres naszej siedziby wskazany w ustępie 1 powyżej.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO
4. Bank będzie przetwarzał dane osobowe podane w zgłoszeniu oferty pracy (CV)
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu zakończenia rekrutacji;
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.;
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem udziału w procesie rekrutacji
9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.