Klauzula - RODO

Google Pay

 

Płać telefonem jak kartą

 

sprawdź...

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.), dalej zwanym „RODO”, informujemy, że:

 

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beskidzki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 272, 43-346 Bielsko-Biała.
 2. Inspektorem ochrony danych w Banku jest pracownik dostępny pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane osobowe przekazane Administratorowi w związku z korzystaniem z newsletteru lub formularza kontaktowego są przetwarzane w celu:
  1. reklamy, promocji i marketingu produktów i usług Banku, w tym w celach analitycznych - podstawą prawną przetwarzania jest udzielona przez Panią/Pana zgoda,
  2. udzielenia odpowiedzi na pytanie przekazane w formularzu kontaktowym - podstawą prawną przetwarzania jest udzielona przez Panią/Pana zgoda,
  3. ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w stosunku do Administratora, będących realizacją prawnie uzasadnionego interesu Administratora - podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych wyżej celów przetwarzania i do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikających z przepisów prawa powszechnego.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo – na zasadach wynikających z art. 17 ww. Rozporządzenia – do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa,
 8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
 9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie jest warunkiem realizacji celów wynikających z korzystania z newsletteru lub formularza kontaktowego,
 10. Przysługuje Pani/Panu prawo do uzyskania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu przez Bank.
 11. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 

Administrator 

Beskidzki Bank Spółdzielczy